ПРАВО ЯК МИСТЕЦТВО

Адвокатське об'єднання "Юсгард"

 

спеціалізується на комплексному юридичному супроводження бізнесу. Профіль об'єднання охоплює декілька напрямків: ми забезпечуємо юридичну підтримку будівельним проектам; розробляємо інвестиційні схеми; успішно оскаржуємо багатомільйонні податкові донарахування; розробляємо і впроваджуємо унікальні договірні й організаційні конструкції; надаємо адвокатський захист в судах і правоохоронних органах: в податкових, господарських, сімейних і кримінальних справах, при проведенні перевірок і слідчих дій.


АО "Юсгард" засноване адвокатами Сергієм Чапляном, Оленою Капустінською та Валентином Поліщуком, які об'єдналися з метою створення юридичної компанії, з одного боку, – мобільної і здатної оперативно надавати клієнтам юридичну допомогу без зайвих бюрократичних зволікань, з іншого, – такої, що відповідала б найвищим стандартам якості послуг. Такий підхід вже не перший рік приносить нам позитивні відгуки від наших клієнтів, які характеризують нас як «справжніх професіоналів», «експертів у галузі податкового права», «надійних партнерів, що відповідально ставляться до поставлених завдань» тощо.

 

Юриспруденція

 

– в нашому випадку це не лише професія. Це ще й стиль життя, і спосіб мислення. Це здатність поєднувати логіку і творчість, знання і працелюбність, відкритий розум і несприйняття несправедливості. Це здатність працювати, отримуючи задоволення від того, що ти робиш. Це підвищені вимоги, в першу чергу, до самих себе. Це робота на результат. І так, це – мистецтво. Мистецтво можливого, а часом навіть на межі неможливого. Мистецтво поєднувати закон і практику, показувати і аргументовано пояснювати неочевидне, приховане від неуважного погляду.


Ми знаходимось на тому етапі своєї професійної кар’єри, коли за плечима вже більше 10 років практики, накопичений суттєвий досвід, що налічує чимало кейсів, судових справ, розроблених документів, десятки статей з актуальних правових питань, наукові роботи, конференції, участь у розробці законопроектів і багато іншого. При цьому ми сповнені енергії і працюємо з максимальною віддачею, спрямовуючи свої сили на досягнення потрібного для наших клієнтів результату.


 

Нам довіряють
Державне підприємство "Укрспирт"

ДП «Укрспирт» висловлює глибоку вдячність адвокатам Адвокатського об’єднання «Юсгард», які забезпечували і забезпечують захист нашого підприємства у спорах з податковими органами.  Ваші наполегливість, висока професійна підготовка і креативні, а часом навіть новаторські підходи до побудови правового захисту забезпечили ухвалення позитивних для ДП «Укрспирт» судових рішень на загальну суму більше, ніж 250 мільйонів гривень.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІРМЕНСЬКА ІНІЦІАТИВА"

Ми упевнено готові рекомендувати Адвокатське об’єднання «Юсгард» всім, кому потрібна правова допомога, і сподіваємося на подальшу співпрацю.

83%
83 % - процент виграних нами справ
14
14 років - середній юридичний стаж партнерів Jusguard
20%
20 % наших кейсів повязанні з будівництвом
36%
36 % наших кейсів повязанні з податками
9
9 $ млн. зберегли клієнтам за останній рік
40
40 % клієнтів прийшли до нас за рекомендацією