Нам довіряють
Державне підприємство "Укрспирт"

ДП «Укрспирт» висловлює глибоку вдячність адвокатам Адвокатського об’єднання «Юсгард», які забезпечували і забезпечують захист нашого підприємства у спорах з податковими органами.  Ваші наполегливість, висока професійна підготовка і креативні, а часом навіть новаторські підходи до побудови правового захисту забезпечили ухвалення позитивних для ДП «Укрспирт» судових рішень на загальну суму більше, ніж 250 мільйонів гривень.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІРМЕНСЬКА ІНІЦІАТИВА"

Ми упевнено готові рекомендувати Адвокатське об’єднання «Юсгард» всім, кому потрібна правова допомога, і сподіваємося на подальшу співпрацю.

ТОВ "Скін Перфект"

Юристи АО «Юсгард» на чолі з керуючим партнером Чапляном Сергієм проявили і проявляють себе лише з кращого боку, оперативно реагують на питання, що виникають, пропонують оптимальні рішення не самих простих ситуацій, як правило, пропонують декілька варіантів рішення складних ситуацій.

ТОВ "Рентолл"

Дуже уважний до деталей, високо професійний, не залишає ніяких невирішених питань і розв’язує всі юридичні питання оперативно, що дуже важливо для будь-якого суб’єкта підприємницької діяльності в Україні.

Акціонерне товариство "Русанівка"

Адвокати Юсгард - професіонали своєї справи.