Сергій Чаплян

Безпека бізнесу – не абстрактне поняття. Це система конкретних і дієвих заходів, яка дозволяє мінімізувати ризики, що неминуче супроводжують підприємницьку діяльність. Ні для кого не секрет, що умови ведення бізнесу в Україні далекі від ідеальних, і якщо порівнювати вітчизняне бізнес-середовище з європейським (ЄС) чи американським (США), то вийде щось на зразок порівняння диких джунглів і центрального міського парку.

 

Ризики – об’єктивна реальність для кожного підприємця. Їх не можна уникнути, неможна звести до нуля. Але до них можна підготуватися, і тоді наслідки будуть куди як менш відчутними. Наприклад, не можна убезпечити свій офіс від обшуку раз і назавжди, адже може виникнути непередбачена ситуація і саме у ваш офіс завітає слідчий. Але якими будуть наслідки – це вже залежить напряму від вас. Тому й виходить: в одних випадках правоохоронці витягують з офісу мішки з документами, сервер з усією бухгалтерією, а працівники підприємства з переляку наговорять на кілька статей Кримінального кодексу, а в інших випадках правоохоронці йдуть без компрометуючих доказів і без інформації. Що це, везіння? Аж ніяк. Це та сама система безпеки у дії. Це інструктаж працівників, правила зберігання документів й інформації і багато іншого. Як казали давні римляни, si vis pacem, para bellum: бажаєш миру – готуйся до війни.

 

Система безпеки не може бути універсальною, однаковою для всіх. Кожен бізнес – унікальний. Відповідно, у кожного є своя «ахіллесова п’ята» - більш або менш вразливі місця, які необхідно максимально «прикрити». В одному випадку збій можуть дати внутрішні корпоративні зв’язки між власниками, в іншому – можливий витік конфіденційної інформації, в третьому – небажаний піар тощо. Тому система безпеки розробляється для кожного бізнесу індивідуально. Вона має враховувати величезний масив інформації, починаючи з місця розташування офісу і завершуючи відносинами між співвласниками.

 

Юсгард спеціалізується на розробці ефективних систем безпеки бізнесу, що дозволяють успішно протистояти як зовнішнім, так і внутрішнім загрозам, що дає можливість розвивати бізнес, займатися новими проектами, не озираючись по сторонам і не чекаючи удару у спину.

 

 

 

Замовити консультацію