Сергій Чаплян

ОСВІТА І ДОСВІД:

  • 2004 р. – закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – магістр (диплом з відзнакою)
  • 2007 р. – закінчив Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація – магістр (друга вища освіта)
  • з 2004 р. по 2010 р. – юрист (з 2007 р. - начальник юридичного відділу) у ЗАТ "ДБК-1"
  • з 2010 р. – адвокат
  • з 2010 р. по 2017 р. – керуючий партнер адвокатського об’єднання SEART Lawyers
  • з 2017 р. до цього часу – аспірант Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України, тема дисертаційного дослідження – «Правове регулювання емісії та обігу електронних засобів платежу»
  • з 2018 р. по 2020 р. – керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Юсгард»
  • з липня 2020 р. - призупинив адвокатську практику в зв'язку з переходом на державну службу

 

ПРО СВОЮ ПРОФЕСІЮ:
 

"Адвокат, передусім, це спеціаліст, професіонал. Я маю на увазі і теоретичний базис, і досвід – те, що дає можливість розглядати проблему клієнта не як глухий кут, але як основу для подальшого виходу з, здавалося б, безнадійної ситуації.


При цьому адвокат – не комп’ютер із законодавчою базою, а жива людина. Людина, здатна слухати і чути, здатна дати пораду або надати допомогу тому, хто її потребує".

 

ПРО ФОРМУЛУ УСПІШНОЇ СПРАВИ:
 

"Стандартна формула виглядає так: встанови всі факти, знайди причинно-наслідковий зв’язок, встанови норми, які мають застосовуватися в даному випадку, зроби висновки. Здавалося б, все просто?


Аж ніяк. Тому що і факти, і норми часто-густо (і це, скоріш, правило, аніж виняток) допускають двояке тлумачення. В одному й тому ж випадку можна поставити знак «плюс», а можна – «мінус». І тут вже підключається майстерність юриста: як переконати, що тут «плюс», а там – «мінус»? Це мистецтво. Не даремно ж кажуть: «В спорі перемагає не той, хто правий, а той, хто уміє спорити».

Статистика виграних справ - 2021
Податкове право
91%
Будівельне право
100%
Господарські спори
87%
Замовити консультацію